Kontakt

Nestátní zdravotnické zařízení Fyzioterapie

Adresa:
Dita Novotná Sajnerová, DiS.
Husova 598 (bývalá ordinace Dr. Šíra)
468 41 Tanvald

Tel.: +420 777 907 390

Ordinační hodiny: dle přiloženého plánu v čekárně na nástěnce

Kde nás najdete?

Objednání
Vzhledem k tomu, že působíme současně v Ústavu chirurgie ruky a plastické chirurgie ve Vysokém nad Jizerou, dále se vzděláváme v oboru (kurzy, přednášky), studujeme kombinovaně vysokou školu, nemáme tak přísně pravidelnou pracovní dobu. Naproti tomu Vás však můžeme objednat i v podvečerních hodinách či o víkendu. Pracujeme-li s klientem telefon nezvedáme, ovšem zavoláme Vám zpět, jakmile je to možné. Objednání je možné i osobně - neváhejte zazvonit na zvonek na rámu dveří vlevo „Fyzioterapie“ (oranžový štítek).

Fyzioterapeut:
Dita Novotná Sajnerová, DiS
+420 777 907 390, Po - Čt, 8:00 - 18:00
Email: ditafyzio@gmail.com

Každé objednání je zálohované částkou 200Kč. Zálohu je možné zaplatit osobně či na účet vedený u ČSOB 243454904/0300. Záloha Vám nebude vrácena v případě, že se nedostavíte na dohodnutý termín bez předchozí omluvy ( SMS, telefonicky, osobně,...), a to nejpozději 24hodin před plánovanou terapií.

Berte prosím na vědomí, že včasnou omluvou zkrátíte také objednací lhůtu pro další pacienty.

Co s sebou při první návštěvě?
Před prvním vyšetřením je nutné také vyplnit dotazník tzv. KARTU MARODA, kterou si můžete vyzvednout (zazvoňte na zvonek Fyzioterapie) či Vám bude zaslána emailem. K plánované terapii si s sebou vezměte prosíme především všechny dostupné nálezy z předchozích vyšetření u lékařů včetně seznamu léků, které pravidelně užíváte.


Copyright 2013 TNphoto